Premium Coyote 125cc Must-oranz


Original price was: 1282,00€.Current price is: 1179,00€.

Lisainfo

Tootekood ATA125Xmo Kategooriad , , ,

Kaal 110 kg
Mõõtmed 150 × 100 × 97 cm

Coyote 125cc Last ATV – Seiklusrikas ja Ohutu Sõiduk Noortele Seiklejatele

Coyote 125cc Last ATV on suuruse poolest ideaalne valik 130-165cm lapsele , kes soovivad nautida põnevat ja ohutut sõitu maastikul või lõbusaid seiklusi koduõuel. See ATV on täielikult komplekteeritud, kontrollitud ja koheselt kasutusvalmis, pakkudes mugavat ja nauditavat sõidukogemust igal ajal.

Omadused:

Patjadel mootor: ATV-l on patjadel mootor, mis vähendab vibratsiooni ja tagab sujuva sõidukogemuse, muutes sõidu mugavaks ka ebatasastel teedel.

Lihtsalt reguleeritav sõidukiirus: Coyote ATV-l on lihtsasti reguleeritav sõidukiiruse seadistus, võimaldades vanematel kohandada sõidukiirust vastavalt sõitja oskustele ja sõidutingimustele.

Edasi ja tagasi käik: ATV-l on võimalik liikuda nii edasi kui ka tagasi, tagades täieliku manööverdusvõime ja kontrolli igas olukorras.

Käte kaitsmed: Coyote ATV-l on käte kaitsmed, mis pakuvad täiendavat turvalisust ja kaitset sõitja kätele.

Hüdraulilised ketaspidurid ees ja taga: ATV-l on hüdraulilised ketaspidurid nii ees kui ka taga, tagades tõhusa ja usaldusväärse pidurduse igas olukorras.

Sügavamustrilised 8″ rehvid: ATV-l on sügavamustrilised 8-tollised rehvid, mis tagavad suurepärase haarduvuse ja stabiilsuse erinevatel pindadel ja maastikel.

Distantsilt juhitav ohutuslüliti: Coyote ATV-l on distantsilt juhitav ohutuslüliti, mis võimaldab sõiduki kiiret seiskamist hädaolukorras, tagades täiendava turvalisuse ja kontrolli.

Selge ja hästi loetav LCD näidikute plokk: ATV-l on selge ja hästi loetav LCD näidikute plokk, mis näitab olulist teavet nagu kiirus, käik ja muud olulised näitajad.

Ees ja taga LED tuled: Coyote ATV-l on ees ja taga LED tuled, mis tagavad optimaalse nähtavuse ja turvalisuse igas sõiduolukorras.

Libisemisvastase kattega iste ning kaitsvad astmelauad koos jalatugedega: ATV-l on libisemisvastase kattega iste ja kaitsvad astmelauad koos jalatugedega, mis tagavad sõitja stabiilsuse ja mugavuse sõidu ajal.

Lastele sobivalt kohandatud leistang ja piduriheeblid: Coyote ATV-l on spetsiaalselt lastele kohandatud leistang ja piduriheeblid, mis tagavad lihtsa ja mugava juhtimise.

Tugevdatud raam ja veermikuosad: Coyote ATV-l on tugevdatud raam ja veermikuosad, mis tagavad suurema vastupidavuse ja stabiilsuse, võimaldades sõitjal julgelt avastada uusi maastikke ja seiklusi.

Tugevdatud ja määritav kuulliigenditel käändmik: ATV-l on tugevdatud ja määritav kuulliigenditel käändmik, mis tagab sujuva sõidukäitumise ja vastupidavuse erinevatel teedel.

Toimiv ja reguleeritav õliamortidel vedrustus: Coyote ATV-l on toimiv ja reguleeritav õliamortidel vedrustus, mis tagab sujuva sõidukogemuse ja stabiilsuse erinevatel maastikel.

Coyote 125cc Last ATV pakub usaldusväärset ja lõbusat sõiduvahendit, mis tagab lastele ohutu ja põneva seikluse maastikul. Turvaline, mugav ja mitmekülgne – see ATV on loodud selleks, et pakkuda sõitjale parimat võimalikku kogemust.

Kontakt


IRA MARKETING OÜ

Aadress: Saadjärve 25, Äksi a, Tartu vald 60543

Telefon:

a+372 5166358

E-R kella 18.00-22.00 või L kella 10.00-21.00

Info


Privacy Preference Center