Tao shark 125cc oranz


1333,00

Lisainfo

Tootekood ATA125o Kategooriad , , , ,

Kaal 110 kg
Mõõtmed 150 × 100 × 97 cm

Tao Shark 125cc Last ATV – Ohutu ja Seikluslik Sõiduk noortele seiklejatele

Tao Shark 125cc Last ATV on ideaalne valik noorematele seiklejatele, kes otsivad turvalist ja põnevat sõiduvahendit maastikul seiklemiseks või õues lõbusate sõitude nautimiseks. See ATV pakub mitmekülgset jõudlust ja ohutust, et tagada lapsele nauditav ning turvaline sõidukogemus igal ajal.

Omadused:

Jõuline 125cc mootor: Tao Shark ATV on varustatud võimsa 125cc mootoriga, mis tagab piisava jõudluse igasugustel maastikel sõitmiseks.

Hüdraulilised pidurid ees ja taga: ATV-l on hüdraulilised pidurid, mis tagavad tõhusa ja usaldusväärse pidurduse igas olukorras. Lisaks on pidurikäepidemed kohandatud lapse käe jaoks, tuues hoovad lähemale ning tagades lihtsa ja mugava pidurdamise.

Reguleeritavad õliamordid ees ja taga: Tao Shark ATV-l on reguleeritavad õliamordid nii esiosas kui ka tagaosas, võimaldades kohandada vedrustust vastavalt sõitja eelistustele ja erinevatele maastikele.

Mitmekülgne valgustus: Lisaks põhivalgustusele on ATV-l ka lähituled, kaugtuled ja lisatuled, mis tagavad optimaalse nähtavuse igas olukorras, olles valmis sõitma nii päeval kui ka öösel.

Spidomeeter: Sisseehitatud spidomeeter võimaldab sõitjal jälgida sõiduki kiirust, tagades ohutu ja kontrollitud sõidu igal ajal.

Suunatuled: Tao Shark ATV-l on ka suunatuled, mis aitavad sõitjal teistele liiklejatele märku anda oma manöövritest ja suunast.

Eksentrik ketipingutussüsteem: ATV-l on eksentrik ketipingutussüsteem, mis võimaldab hõlpsalt ja kiiresti reguleerida keti pinget, tagades sujuva ja tõhusa jõuülekande.

Patjadel mootor: Lisaks kõigile eelnevalt mainitud omadustele on Tao Shark ATV-l patjadel mootor, mis vähendab vibratsiooni ja tagab sujuva sõidukogemuse, isegi ebatasastel pindadel.

Distantsilt suretus: See funktsioon võimaldab vanematel või järelevalvajatel distantsilt sõiduki mootori välja lülitada, tagades veelgi suurema ohutuse ja kontrolli lapse sõidukogemuse üle.

Lihtsalt reguleeritavad sõidukiiruse: Tao Shark ATV-l on lihtsasti reguleeritav sõidukiiruse seadistus, võimaldades vanematel kohandada sõidukiirust vastavalt sõitja oskustele ja sõidutingimustele.

Tugevdatud ja määritav sarniiridel käändmik: ATV-l on tugevdatud ja määritav sarniiridel käändmik, mis tagab suurema vastupidavuse ja sujuvama sõidukäitumise erinevatel pindadel.

Tugevdatud raam ja veermikuosad: Tao Shark ATV-l on tugevdatud raam ja veermikuosad, mis tagavad suurema vastupidavuse ja stabiilsuse, võimaldades sõitjal julgelt avastada uusi maastikke ja seiklusi.

Tao Shark 125cc Last ATV pakub usaldusväärset ja lõbusat sõiduvahendit, mis tagab lastele ohutu ja põneva seikluse maastikul. Turvaline, mugav ja mitmekülgne – see ATV on loodud selleks, et pakkuda sõitjale parimat võimalikku kogemust.

Kontakt


IRA MARKETING OÜ

Aadress: Saadjärve 25, Äksi a, Tartu vald 60543

Telefon:

a+372 5166358

E-R kella 18.00-22.00 või L kella 10.00-21.00

Info


Privacy Preference Center