Tiger 1500w 60v Roheline


1435,00

Lisainfo

Kaal 140 kg
Mõõtmed 140 × 100 × 100 cm
Mootor

1500w 60v differentsiaaliga

Aku

60v 20AH

Rattad

8"

Pidurid

Ees ja taga hüdrauliline ketaspidur

Võimsus ja Jõudlus:
See laste ATV on varustatud 1500W harjadeta mootoriga, mis tagab suure jõudluse ja sujuva sõiduelamuse. 60V akupank mahutavusega 20AH tagab pikaajalise sõiduaja, võimaldades lastel avastada maastikku ilma muretsemata aku tühjenemise pärast.

Turvalisus Esikohal:
Turvalisus on meie prioriteet, seega on see laste ATV loodud vastama kõrgeimatele turvastandarditele. Tugev ja vastupidav raam kaitseb lapsi võimalike põrutuste eest, tagades samal ajal stabiilsuse erinevatel maastikel. Lisaks on ATV varustatud pidurisüsteemiga, mis tagab kiire ja turvalise peatumise igas olukorras.

Kasutajasõbralik Disain:
8-tollised rattad tagavad suurepärase haarduvuse maastikul, olles samal ajal piisavalt mugavad, et tagada sujuv sõiduelamus. ATV on mõeldud lastele pikkuses 130-165 cm.

Kvaliteetne Ehitus:
See laste ATV on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad pika kasutusea ja vastupidavuse. Lihtne hooldus tagab selle, et sõiduvahend kestaks ning oleks valmis uuteks seiklusteks.

Kiirusepiiraja:
Lisaks kõigile teistele turvalisuse ja kasutusmugavuse funktsioonidele on meie 1500W 60V laste ATV varustatud spetsiaalse kiirusepiirajaga, mis võimaldab vanematel täielikku kontrolli lapse sõidukogemuse üle. Kiirust saab reguleerida eraldi võtmega, millel on kolm erinevat astet, tagades sellega lapsele sobiva kiiruse vastavalt tema oskustele ja kogemustele.

Algaja Režiim (Madal Kiirus): Algajatele sõitjatele mõeldud madal kiirus aitab lastel harjuda sõiduvahendi juhtimisega, pakkudes samal ajal ohutut ja stabiilset sõiduelamust. See režiim sobib eriti hästi noorematele lastele või neile, kes alles õpivad ATV-ga sõitmist.

Keskmise Taseme Režiim (Mõõdukas Kiirus): Kui laps on omandanud põhilised sõiduoskused, võib vanem valida keskmise taseme režiimi, mis võimaldab kiirust suurendada, kuid siiski turvaliselt ja kontrollitult. See on ideaalne faas lastele, kes soovivad veidi rohkem väljakutset.

Edasijõudnud Režiim (Maksimaalne Kiirus): Kui laps on muutunud enesekindlamaks ja on valmis suuremaks seikluseks, võimaldab edasijõudnud režiim tal kogeda täisvõimsust ja suuremat kiirust. See valik on mõeldud kogenud sõitjatele, kes soovivad tõeliselt põnevat sõiduelamust.

Kontakt


IRA MARKETING OÜ

Aadress: Saadjärve 25, Äksi a, Tartu vald 60543

Telefon:

a+372 5166358

E-R kella 18.00-22.00 või L kella 10.00-21.00

Info


Privacy Preference Center