Premium Thunder 250cc Punane


1938,00

Lisainfo

Tootekood AGB35pp Kategooriad , ,

Kaal 122 kg
Mõõtmed 176 × 43 × 88 cm
Mootor

CB250, 223 cm³

Karburaator

Nibbi 28mm

Esiamordid

Õliamordid, topelt reguleeritavad

Tagumine amort

Reguleeritav õliamort

Raam

Väga kvaliteetne ja tugev

Tutvustame Premium Thunder 250cc – täiuslik kombinatsioon jõudlusest, kvaliteedist ja vastupidavusest, mis viib teie krossimootorratta kogemuse uuele tasemele. See muljetavaldav mudel on loodud neile, kes otsivad võimsust ja kontrolli igas sõiduolukorras.

Peamised omadused:

Mootor: Varustatud võimsa CB250 mootoriga, mille töömaht on 223 cm³. See mootor tagab suurepärase jõudluse ja usaldusväärsuse, sobides ideaalselt nii harrastajatele kui ka kogenud sõitjatele.
Karburaator: Nibbi 28mm karburaator tagab mootori optimaalse kütusesegu ja suurepärase reaktsioonivõime, pakkudes sujuvat ja tõhusat sõitu.
Esiamordid: Õliamordid, mis on topelt reguleeritavad, võimaldavad täpset kohandamist vastavalt sõidutingimustele ja sõitja eelistustele, tagades parima võimaliku juhitavuse ja stabiilsuse.
Tagumine amort: Reguleeritav õliamort tagab mugava ja stabiilse sõidu, võimaldades optimeerida amortisatsiooni vastavalt maastiku ja sõidustiili vajadustele.
Raam: Väga kvaliteetne ja tugev raam on loodud taluma ka kõige nõudlikumaid tingimusi, pakkudes vastupidavust ja turvalisust igal sõidul.
Kvaliteet ja vastupidavus:

Premium Thunder 250cc on ehitatud kõrgeimate standardite järgi, kasutades vaid parimaid materjale ja tehnoloogiaid. Selle mudeli vastupidav konstruktsioon ja tipptasemel komponendid tagavad, et mootorratas püsib heas seisukorras ka kõige intensiivsemate sõitude ajal.

Ideaalne valik:

Motospordi entusiastidele, kes hindavad kvaliteeti, jõudlust ja kohandamisvõimalusi.
Harrastajatele, kes soovivad arendada oma sõiduoskusi ja vajavad selleks usaldusväärset ja võimekat sõiduvahendit.
Tehnilised andmed:

Premium Thunder 250cc on rohkem kui lihtsalt krossimootorratas – see on võimsuse ja täpsuse kehastus, mis pakub teile parima sõidukogemuse igas olukorras. Valige Premium Thunder 250cc ja avastage uued võimalused maastikusõidul!

Kontakt


IRA MARKETING OÜ

Aadress: Saadjärve 25, Äksi a, Tartu vald 60543

Telefon:

a+372 5166358

E-R kella 18.00-22.00 või L kella 10.00-21.00

Info


Privacy Preference Center