Krossimootorratas 1500w 48v


882,00

Lisainfo

Kaal 38 kg
Mõõtmed 129 × 37 × 66 cm
Mootor

1100w 48v harjavaba

Aku

48V13AH lithium battery

Rehvid

Ees 2.75-14", taga 3.00-12"

Pidurid

Eest ja taga ketaspidurid

Max kiirus

38km/h

Istme kõrgus

68cm

Otsid parimat krossimootorratast oma noorele seiklusjanulisele sõitjale? Meie lastesõbralik 1500W 48V krossimootorratas ühendab endas võimsuse, ohutuse ja usaldusväärsuse, et tagada lapsele unustamatu sõidukogemus.

Mootor ja Jõudlus:
Meie lastemootorratas on varustatud 1500W võimsa elektrimootoriga, mis on ideaalne noorematele sõitjatele. See tagab piisavalt jõudu ja kiirendust, et laps saaks nautida metsas, liivadüünidel või rajal sõitmist. Mootor on optimeeritud laste ohutuks ja nauditavaks sõidukogemuseks.

Amordid:
Laste ohutus on meie jaoks esmatähtis, seetõttu on meie krossimootorratas varustatud kvaliteetsete amordisüsteemidega. Head amordid tagavad sõidu ajal sujuva ja mugava liikumise ning neelavad ära maapinna ebatasasused, tagades sellega lapsele ohutu sõidukogemuse.

Kvaliteetsed Osad:
Lapsed armastavad seiklusi, ja meie krossimootorratas on loodud vastu pidama nende seikluslikule elustiilile. Iga osa, alates tugevast raamist kuni vastupidavate rehvideni, on hoolikalt valitud ja konstrueeritud vastupidavaks, tagades selle, et mootorratas peab vastu ka kõige intensiivsematele sõitudele.

Li-Ion Aku:
Meie krossimootorratas kasutab tipptasemel Li-Ion akutehnoloogiat. See aku on kerge, kiirelt laetav ja pakub pikaajalist energiat, võimaldades lapsele pikki sõite ühe laadimisega. Lisaks on Li-Ion akud ohutud ja vähem tundlikud temperatuurikõikumistele, muutes need ideaalseks valikuks lastemootorrataste jaoks.

Ohutus:
Lapse ohutus on meie prioriteet. Mootorratas on varustatud tõhusate pidurisüsteemidega ja ohutusfunktsioonidega, sealhulgas kiiruse piiranguga, et tagada lapse turvalisus igal sõidul. Samuti on meie mootorratas varustatud ohutu käivitamise süsteemiga, mis takistab lubamatu kasutamist.

Kokkuvõttes pakub meie lastemootorratas parimat sõidukogemust noorematele seiklusjanulistele sõitjatele. See ühendab endas võimsuse, ohutuse ja vastupidavuse, et tagada lapsele rõõmu ja naudingut pakkuvad sõidud. Olgu see esimene krossimootorratas või järgmine samm juba kogenud sõitja jaoks, meie toode vastab kõikidele ootustele.

Vali meie lastesõbralik 1500W 48V krossimootorratas ja tee oma lapse seiklustest unustamatud!

Kontakt


IRA MARKETING OÜ

Aadress: Saadjärve 25, Äksi a, Tartu vald 60543

Telefon:

a+372 5166358

E-R kella 18.00-22.00 või L kella 10.00-21.00

Info


Privacy Preference Center